systemy ssące

Brak w magazynie
Kaniula profilaktyczna (prophylaxis cannula) , , .

do 2 x większa redukcja aerozolu Unikat na skalę światową: kaniula do profilaktyki firmy Dürr Dental. Dzięki obrotowej i regulowanej osłonce ochronnej, kaniula umożliwia nadzwyczaj efektywne odsysanie spray powder. Odsysanie podwójnej ilości aerozolu w stosunku do tradycyjnych kaniul Zwiększony komfort dla pacjenta Ergonomiczne leczenie Zewnętrzne wloty powietrza Protect w celu zapobiegania refluksowi

Learn More
Kaniula uniwersalna Petito , , .

Kaniula uniwersalna Petito dla dzieci W przypadku dzieci niezbędna jest wysoce funkcjonalna kaniula, która umożliwia ergonomiczne przeprowadzenie zabiegu. Kaniula uniwersalna Petito jest tak samo cicha i sprawdzona jak kaniula uniwersalna III, jednak zdecydowanie mniejsza. Ona również nie posiada kantów ani ostrych krawędzi, nie pozostawia także odcisków. kaniula uniwersalna Petito opcjonalnie z bocznym wlotem powietrza dowiedziona […]

Learn More
MD 550 Orotol 0,750 L , .

Preparat MD 550 usuwa resztki wapna, krwi, tabletek barwiących płytki, materiałów wyciskowych itp. Nie rysuje powierzchni i nie pozostawia resztek. Nadaje się do wszystkich systemów wyposażonych w separator amalgamatu. Zwalcza wszelkie bakterie i grzyby.

Learn More
MD 555 Orotol 2,5 L

199.00 

MD 555 Orotol 2,5 L , .

Specjalny niepieniący środek do czyszczenia dentystycznych systemów ssących oraz ich przewodów odpływowych. Nadaje się do wszystkich systemów z separatorem amalgamatu, jak i urządzeń do czyszczenia zębów np. piaskarek. Usuwa i skutecznie zapobiega powstawaniu osadów z (wapnia, soli z rozpylaczy, bakterii). Stosowany w stężeniu 2% bądź 4%-owym. Bardzo wydajny. Preparat powinien być stosowany raz do dwóch razy w tygodniu (zalecany przed przerwą obiadową). Czyszczenie odbywa się poprzez długie zasysanie mieszanki (20ml / 40ml koncentratu z 1 l wody) i pozostawienie jej w systemie ssącym na 15 – 30 min i obowiązkowe przepłukanie 1 l czystej wody. Nieodzownym jest wymieszanie koncentratu w pojemniku Orocup .

Learn More
Orotol Plus 2,5 L

239.00 

Orotol Plus 2,5 L , .

Bezaldehydowy, niepieniący się koncentrat do dezynfekcji i pielęgnacji systemów ssących i separatorów amalgamatu. Powinien być używany raz do dwóch razy dziennie. Stosowany w stężeniu wyłącznie 2%-owym. Prawidłowo przeprowadzona dezynfekcja odbywa się poprzez długie zasysanie mieszanki ( 20 ml koncentratu z 1 l wody ) i pozostawienie jej w systemie ssącym na minimum 60 min. Nieodzownym jest wymieszanie koncentratu w pojemniku Orocup. Preparat umieszczony jest na liście DGHM i spełnia aktualne Normy Europejskie.

Zakres działania:

Bakterie, prątki – TB, grzyby, wirusy ( osłonięte, nieosłonięte w tym HBV, HCV i HIV )

Learn More