dezynfekcja systemów ssących

MD 550 Orotol 0,750 L , .

Preparat MD 550 usuwa resztki wapna, krwi, tabletek barwiących płytki, materiałów wyciskowych itp. Nie rysuje powierzchni i nie pozostawia resztek. Nadaje się do wszystkich systemów wyposażonych w separator amalgamatu. Zwalcza wszelkie bakterie i grzyby.

Learn More
MD 555 Orotol 2,5 L

199.00 

MD 555 Orotol 2,5 L , .

Specjalny niepieniący środek do czyszczenia dentystycznych systemów ssących oraz ich przewodów odpływowych. Nadaje się do wszystkich systemów z separatorem amalgamatu, jak i urządzeń do czyszczenia zębów np. piaskarek. Usuwa i skutecznie zapobiega powstawaniu osadów z (wapnia, soli z rozpylaczy, bakterii). Stosowany w stężeniu 2% bądź 4%-owym. Bardzo wydajny. Preparat powinien być stosowany raz do dwóch razy w tygodniu (zalecany przed przerwą obiadową). Czyszczenie odbywa się poprzez długie zasysanie mieszanki (20ml / 40ml koncentratu z 1 l wody) i pozostawienie jej w systemie ssącym na 15 – 30 min i obowiązkowe przepłukanie 1 l czystej wody. Nieodzownym jest wymieszanie koncentratu w pojemniku Orocup .

Learn More
OroCup

169.00  150.00 

OroCup , .

Pojemnik OroCup pozwala na pobieranie roztworu Orotol Plus bądź MD 555 Orotol stopniowo, ażeby ten mógł spełnić swoją pierwotną funkcję. Posiada niezwykle ważną głowicę z końcówkami przyłączeniowymi do wszystkich ssaków;

Komfortowe zastosowanie: napełnić – wstrząsnąć – odessać

Learn More
Orotol Plus 2,5 L

239.00 

Orotol Plus 2,5 L , .

Bezaldehydowy, niepieniący się koncentrat do dezynfekcji i pielęgnacji systemów ssących i separatorów amalgamatu. Powinien być używany raz do dwóch razy dziennie. Stosowany w stężeniu wyłącznie 2%-owym. Prawidłowo przeprowadzona dezynfekcja odbywa się poprzez długie zasysanie mieszanki ( 20 ml koncentratu z 1 l wody ) i pozostawienie jej w systemie ssącym na minimum 60 min. Nieodzownym jest wymieszanie koncentratu w pojemniku Orocup. Preparat umieszczony jest na liście DGHM i spełnia aktualne Normy Europejskie.

Zakres działania:

Bakterie, prątki – TB, grzyby, wirusy ( osłonięte, nieosłonięte w tym HBV, HCV i HIV )

Learn More