czyszczenie

ID 212 forte 2,5l – preparat do dezynfekcji narzędzi , .

Roztwór po sporządzeniu jest aktywny do 7 dni, posiada nadzwyczajne działanie czyszczące i znakomitą tolerancję materiału. Dodatkowo zawiera specjalne inhibitory korozji. Po sporządzeniu 4% roztworu preparat działa w ciągu 30 min! Posiada nowoczesne połączenie składników aktywnych: alkylaminę i czwartorzędowe związki amonowe.

Zakres działania:

Bakterie, prątki -TB, grzyby, wirusy (wirusy osłonięte ,nieosłonięte adenowirusy ,HBV, HCV, HIV)

Learn More
ID 213 2,5 L – preparat do dezynfekcji narzędzi , .

Bezaldehydowy koncentrat w płynie do dezynfekcji i czyszczenia instrumentów, posiadający nadzwyczajne właściwości czyszczące. Można stosować go również w myjce ultradźwiękowej (2% roztwór- 10 min) ! Środek posiada znakomitą tolerancję materiału i zawiera inhibitory korozji. Roztwór po sporządzeniu jest aktywny do 14 dni ! Nowoczesne połączenie składników aktywnych: alkylaminy i czwartorzędowego związku amonowego daje pewność i bezpieczeństwo.

Zakres działania:

Bakterie, prątki – TB, grzyby, wirusy ( wszystkie wirusy osłonięte i wirusy nieosłonięte, w tym także HBV, HCV i HIV )

Learn More
ID 220 2,5 L – do dezynfekcji wierteł , .

Bezaldehydowy roztwór użytkowy do dezynfekcji i czyszczenia wierteł (narzędzi obrotowych) o znakomitej tolerancji materiału i specjalnych inhibitorach korozji. Super wydajny i aktywny do 7-miu dni ! Posiada nadzwyczajne działanie czyszczące.

Zakres działania:

Bakterie, prątki TB, grzyby, wirusy (wirusy osłonięte i wirusy nieosłonięte, w tym także HBV, HCV i HIV)

Learn More
MD 555 Orotol 2,5 L

200.00 

MD 555 Orotol 2,5 L , .

Specjalny niepieniący środek do czyszczenia dentystycznych systemów ssących oraz ich przewodów odpływowych. Nadaje się do wszystkich systemów z separatorem amalgamatu, jak i urządzeń do czyszczenia zębów np. piaskarek. Usuwa i skutecznie zapobiega powstawaniu osadów z (wapnia, soli z rozpylaczy, bakterii). Stosowany w stężeniu 2% bądź 4%-owym. Bardzo wydajny. Preparat powinien być stosowany raz do dwóch razy w tygodniu (zalecany przed przerwą obiadową). Czyszczenie odbywa się poprzez długie zasysanie mieszanki (20ml / 40ml koncentratu z 1 l wody) i pozostawienie jej w systemie ssącym na 15 – 30 min i obowiązkowe przepłukanie 1 l czystej wody. Nieodzownym jest wymieszanie koncentratu w pojemniku Orocup .

Learn More
OroCup

169.00 

OroCup , .

Pojemnik OroCup pozwala na pobieranie roztworu Orotol Plus bądź MD 555 Orotol stopniowo, ażeby ten mógł spełnić swoją pierwotną funkcję. Posiada niezwykle ważną głowicę z końcówkami przyłączeniowymi do wszystkich ssaków;

Komfortowe zastosowanie: napełnić – wstrząsnąć – odessać

Learn More
Orotol Plus 2,5 L

220.00 

Orotol Plus 2,5 L , .

Bezaldehydowy, niepieniący się koncentrat do dezynfekcji i pielęgnacji systemów ssących i separatorów amalgamatu. Powinien być używany raz do dwóch razy dziennie. Stosowany w stężeniu wyłącznie 2%-owym. Prawidłowo przeprowadzona dezynfekcja odbywa się poprzez długie zasysanie mieszanki ( 20 ml koncentratu z 1 l wody ) i pozostawienie jej w systemie ssącym na minimum 60 min. Nieodzownym jest wymieszanie koncentratu w pojemniku Orocup. Preparat umieszczony jest na liście DGHM i spełnia aktualne Normy Europejskie.

Zakres działania:

Bakterie, prątki – TB, grzyby, wirusy ( osłonięte, nieosłonięte w tym HBV, HCV i HIV )

Learn More
Pojemnik do dezynfekcji narzędzi , , .
  • Wskaźnik napełnienia 1, 2, 3 litry;
  • Stabilna pozycja odciekania przy stosowaniu sita;
  • Wymiary H 13.0 x W 32,5 x D21,00 cm.
Learn More
Puszka do dezynfekcji , .

Dezynfekcja poprzez zanurzenie i czyszczenie z użyciem preparatu MD 520 trwa zaledwie 5 minut; Posiada specjalne zawieszki na dwie łyżki do wycisków; Puszka pokazuje czas zanurzenia wycisków; Ładna i funkcjonalna.

Learn More
WR 2000 – preparat do czyszczenia wywoływarek , , .

Firma Dürr Dental zapewnia również pełne zabezpieczenie wywoływarek w postaci odpowiednio dobranych środków przeznaczonych do regularnej pielęgnacji i czyszczenia elementów modułu transportu zdjęć. WR 2000 jest specjalnie opracowanym preparatem służącym do usuwania osadów powstających przy wykorzystywaniu odczynników oraz “kamienia” powstającego w wyniku używania wody. Regularne stosowanie WR 2000 (zalecane przy każdej wymianie odczynników) daje pewność […]

Learn More