O nas

Dental Division jest firmą działającą na rynku od 2005 roku, a osiąga już bardzo dobre wyniki. Zajęła pierwsze miejsce w Polsce w sprzedaży higieny Dürr Dental. Nasze doświadczenie jest poparte wieloletnimi sukcesami niemieckiej firmy Dürr Dental działającej na rynku całego świata od ponad 50 lat. Jesteśmy jej autoryzowanym dystrybutorem na Polskę.

Firma niemiecka Dürr Dental należy do ścisłej czołówki w branży stomatologicznej. Zajmuje się innowacyjnymi rozwiązaniami sprzętu stomatologicznego oraz zastosowaniami systemów cyfrowych w nowoczesnej stomatologii.

Kierunek rozwoju firmy Dental Division widzimy w niezawodnych, prostych w obsłudze i cechujących się najwyższą jakością produktach oraz doskonałym doradztwie w zakresie tworzenia i udoskonalania pracy w gabinetach dentystycznych. Poprzez kompleksowe szkolenia personelu jesteśmy pewni, że produkty są stosowane zgodnie z zaleceniami producenta. Doradcy Dental Division zostali w pełni przygotowani poprzez cykl szkoleń, przeprowadzonych w siedzibie firmy Dürr Dental, do profesjonalnej obsługi klientów w całej Polsce. Młoda i energiczna grupa doradców jest w pełni mobilna i pozostaje do Państwa dyspozycji.