FAQ

Mamy w ofercie dwa znakomite środki. Preparat FD 322, który działa już w ciągu 1 min oraz FD 333 który osiąga pełne spektrum działania po 2 min i dodatkowo ma przyjemny zapach cytrynowy.
Do myjek ultradźwiękowych zalecamy stosowanie preparatu ID 213 (dezynfekcja narzędzi) i ID 220 (dezynfekcja wierteł). Środki te posiadają znakomite właściwości czyszczące i dezynfekujące.
Mamy dwa preparaty, które należy stosować jednocześnie: Orotol plus i MD 555 Orotol. Orotol plus dezynfekuje natomiast MD 555 Orotol znakomicie czyści i udrażnia systemy ssące.
Prawidłowa konserwacja systemu ssącego polega na regularnym dezynfekowaniu i czyszczeniu. Do dezynfekcji ssaka i ślinociągu służy preparat Oroto Plus natomiast do czyszczenia MD 555 Orotol. Regularne ich stosowanie daje pewność prawidłowej konserwacji.
Odpowiednią jakość zdjęć zapewniają wydajne odczynniki serii Durr Periomat oraz XR Automatic. Do konserwacji zaleca się dwa produkty. WR 2000 pozwala na zachowanie odpowiednie czystość i elementów napędowych wywoływarek. Universal Cleaner utrzymuje w odpowiednim stanie zbiorniki z odczynnikami.